Prekių grąžinimas

Jei www.DeLuxy.lt internetinėje apatinio trikotažo parduotuvėje įsigytos prekės netenkina pagal dydį ar kokybę, maloniai prašome susisiekti su DeLuxy.lt administracija (tel. +370 623 51704, el paštu. info@deluxy.lt) informuokite apie problemą ir mes pakeisime prekes į kitas arba sugrąžinsime sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas!

 

SVARBU!

Grąžinamos ar keičiamos prekės negali būti dėvėtos ar sugadintos, privalo būti su etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nepažeista pakuote ( įpakavimo maišelio ar dėžutės atidarymas, nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu).

 

Klientui grąžinančiam prekę, tenka prekių siuntimo išlaidos. Pinigai už prekes grąžinami per 7 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekės pasiekia DeLuxy.lt biurą.

 

DeLuxy.lt neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą, arba prarasti dėl Lietuvos pašto kaltės. Todėl rekomenduojame grąžinamą prekę išsiųsti registruotu paštu adresu:

 

 UAB "LT EUROPA"
 Bausko g. 7-12, Venta, Akmenės r. sav.
 LT-85327, Lietuva

 

Prašome prieš išsiunčiant grąžinamas prekes užpildyti prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti savo banko sąskaitos duomenis, kur bus pervedami pinigai už grąžinamas prekes. Jei pageidaujate grąžinamas prekes pasikeisti į kitas prekes, prekių grąžinimo formoje prašome nurodyti pageidaujamos prekės duomenis (Pavadinimą / Dydį / Spalvą)

 

Prekių grąžinimo formą rasite čia.

 

Jei turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis:

El. paštu: info@deluxy.lt

Tel.: +370 623 51704