Kaip išrinkti seksualius apatinius savo merginai?

Publikuota DeLuxy 2018-02-24 0 Komentarai Dovanų idėjos,

 

Kaip išrinkti seksualius apatinius savo merginai? 

Vaikinai, tai skirta Jums!

 

Moteriškas apatinis trikotažas gali būti labai kuklus arba labai provokuojantis, o tinkamai parinktas pagal merginos norus, gali būti pati geriausia dovana Jūsų mylimąjai!  

 

Taigi, kaip vaikinui sužinoti kokių apatinių Ji nori?

1. Sužinokite jos dėvimų apatinių dydį. Jeigu Jūsų santykiai dar visai nauji ir nelabai žinote jos liemenėlės ar kelnaičių dydį, tai bent jau sužinokite jos dėvimų rūbų dydį, puikiai tiks ir suknelės. Atminkite, vienas dydis gali būti užrašytas keliais variantais, užsirašykite juos visus, S/M, 10, ir pan. Perkant apatinius, Jums visada padės konsultantai, arba galėsite vadovautis dydžių gidais.

 

2. Apatinio trikotažo komplektas ar naktinukai miegojimui? Moteriškas apatinis trikotažas gali būti nuo paprasto, patogaus ir dėvėjimui kasdien, iki seksualaus - peniuarų, skirtų tik gundymui. O gal jūsų mergina mėgsta praktiškumą ir rinksite jai patogius naktinukus ar pižamą miegojimui? Apsispręskite, kas ją pradžiugins labiausiai.

 

3. Pabrėžkite jos kūno linijų privalumus. Jeigu ji turi didesnę, putlią krūtinę, tai "Balconette" tipo liemenėlė, kuri yra atvira, bet nevaržanti judesių, yra tai ko reikia! Jos kojų ilgumui ir grakštumui pabrėžti, galite rinktis nuo kelnaičių aukštu liemenių iki kojų diržų, kurie atrodo itin seksualiai!

 

4. Paslėpti trūkumus. Kiekviena mergina tikrai turi bent vieną kūno dalį, kurią ji norėtų ištobulinti. Tarkime, jeigu ji nėra patenkinta savo užpakaliuku, tai greičiausiai jai nepatiks gauti dovanų kelnaites su juostele (stringus). Jeigu ji nuolat skundžiasi, kad turi pilvuką, tai tikrai nerekomenduojame dovanoti aptemptų naktinukų ar kelnaičių su pažemintu liemeniu. Rinkitės tarp kelnaičių paaukštintu liemeniu, kurios puikiai pabrėš privalumus ir paslėps trūkumus.

 

5. Spalvos. Pasirinkite spalvas, kokios spalvos rūbus ji dėvi dažniausiai, arba tiesiog paklauskite, kokia jos mėgstamiausia spalva.

 

6. Galvokite apie ją. Renkant apatinius savo merginai, pagalvokite apie tai, kaip ji jausis juos dėvėdama, ar jai svarbu patogumas? tada verčiau rinktis klasikinį apatinių komplektą, kuris tinka kasdienai, o gal ji mėgsta romantiškumą ir spontaniškumą? Tada patenkinkite jos norus su apatiniu trikotažu, kuris yra dekoruotas nėriniais ar virvelėmis.

 

 

7. Prekių grąžinimas. Prieš išrenkant savo dovaną merginai, pasidomėkite ar parduotuvėje yra galimybė grąžinti prekes ar jas pakeisti į kitas, tokiu atveju jeigu dydis bus netinkamas. 

 

Mažas patarimas vaikinams: Jeigu abejojate dėl merginos kelnaičių dydžio, tai pirkite truputį mažesnes kelnaites, gavusi didesnio dydžio apatinius, ji tikrai nebus sužavėta (dėmesio: šio patarimo netaikyti su liemenėlėmis)!  

 

Stebinkite ir mylėkite savo merginas su DeLuxy.lt!

 

 

 

Su Meile,

  DeLuxy.lt