Kodėl mes?

Mūsų internetinėje apatinio trikotažo parduotuvėje siekiame pasiūlyti novatorišką, subtilų ir atitinkantį šiuolaikinės moters poreikius apatinį trikotažą. Kad kiekvienas mūsų klientas gautų labiausiai jo poreikius atitinkančias aukščiausios kokybės prekes, bei geriausią aptarnavimą.


Gamintojo kainomis siūlome įsigyti puikiai visoje Europoje ir net  Australijoje savo kokybės ir kainos santykiu užsirekomendavusio Lenkijos apatinio trikotažo gamintojo "Gorteks" liemenėlių ir kelnaičių. Taip pat prekiaujame seksualaus apatinio trikotažo gamintojo "Livia Corsetti" kūno kojinėmis, kelnaitėmis, seksualiais kostiumais, pižamomis ir naktinukais. Be to labai didžiuojamės galimybe Jums pasiūlyti Lietuvos gamintojo "Fearless and Fun" rankų darbo apatinio trikotažo, kuris puikiai parduodamas Amerikoje.


DeLuxy.lt - seksualus, aukštos kokybės apatinis trikotažas už prieinamą kainą, tai geriausia kombinacija šiuolaikiškai moteriai, norinčiai jaustis pakylėtai ir labiau pasitikinčiai savimi!


Kuo mes išsiskiriame iš kitų internetinių apatinio trikotažo parduotuvių:


Greitas pristatymas
Visą parduodamą apatinį trikotažą turime savo sandėlyje, todėl Jums tikrai nereikės ilgai laukti užsakytos prekės. Dauguma kitų internetinių apatinio trikotažo parduotuvių prekes iš gamintojų užsakinėja po to, kai gauna užsakymą iš kliento, todėl pristatymas gali užsitęsti savaites. Mes suprantame, kad užsakytos prekės Jums reikia "čia ir dabar",  todėl garantuojame greitą pristatymą. Prie kiekvienos mūsų parduodamos prekės Jūs galite matyti pristatymo terminą.
Geriausios kainos garantija
Kiekvienas klientas mums brangus, todėl pasiūlysime Jums geriausią kainą Lietuvoje. Jei tokią pat prekę kitoje apatinio trikotažo parduotuvėje radote pigiau, tiesiog informuokite mus ir garantuojame Jums pasiūlyti dar geresnę kainą. 
Nemokamas pristatymas
Siūlome nemokamą pristatymą, perkant prekių už daugiau nei 30 €.
Prekių grąžinimas / keitimas
Jei mūsų apatinis trikotažas neatitiks Jūsų lūkesčių ar tiesiog netiks dydis, per 7 dienas nuo pirkimo datos galite grąžinti prekes, o mes jas pakeisime į kitas arba grąžinsime pinigus.